Metro Turizm otobüs bileti

Metro Turizm Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarının başını çekmekle beraber, otobüs bileti satış ofisleri ya da diğer bir söylemle kioskları İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir gibi birçok devasa büyüklükte ki kenti donatmıştır.

Özellikle İstanbul’da hangi mahalleye girseniz en az bir tane Metro Turizm otobüs bileti alabileceğiniz bir satış ofisi bulmak işten bile değildir.

Metro Turizm online biletlerini www.otobusbileti.gen.tr gibi önder ve yenilikçi bir İnternet sitesinden de alabilirsiniz. Böylelikle Metro Turizm şubelerine gitmemiş olursunuz ve herhangi bir sürprizle karşılaşmadan en ucuz Metro Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Metro Turizm otobüs bileti fiyatlarını www.otobusbileti.gen.tr sitesinden öğrenebileceğinizi gibi kendi sitesine de bakabilirsiniz. Hangisi daha avantajlı derseniz Ulusoy Turizm gibi diğer otobüs firmalarını da gösteren www.otobusbileti.gen.tr fiyat ve sefer saati karşılaştırması yapmanız açısından daha verimli ve sizin için daha mantıklı olacaktır.

Metro Turizm otobüs bilet fiyatları

  • Ankara İstanbul Metro Turizm otobüs bileti fiyatı 50 – 60 tl
  • Muğla İzmir Metro Turizm otobüs bileti fiyatı 20 – 40 tl
  • Mersin Antalya Metro Turizm otobüs biletleri fiyatı 55 – 69 tl
  • Ağrı Diyarbakır Metro Seyahat otobüs bileti fiyatı 40 – 47 tl
  • Çorum Kırıkkale 33-43 Lira

Filo olarak sadece Mercedes ve Setra otobüsler hizmet vermektedir. Metro Turizm özel yolcu kartı ile online otobüs bileti alımı gerçekleştirebilirsiniz. Yolcu kartı numarasını ve size özel şifrenizi alımdan önce girdiğiniz taktirde puan toplayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>