Metro Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

METRO TURİZM

            Günümüzde en sık tercih edilen ulaşım araçları şüphesiz ki otobüslerdir. Teknolojinin ilerlemesiyle otobüsle saatlerce gidilecek olan yeri 1-2 saat gibi kısa bir sürede uçakla gideceğimiz yere varsak da otobüsler vazgeçilmeyen ulaşım araçlarıdır. İlk uçağın yapımından bu yana 50 yıl geçse de  bugün satılan otobüs biletlerinin sayısı uçak biletlerinin sayısını geçemediği bir gerçektir. Bunda gerek uçak biletlerinin otobüs biletleri fiyatlarına göre daha yüksek oluşu gerek her ilde havaalanı olmayışı ve havaalanlarının merkezi yerlere uzak oluşu otobüslerin popülerliğini düşürmede etkili olamamıştır.

Firmaların yolcu trafiğine bağlı olarak düzenlediği bilet kampanyalarında değişkenlik göstermektedir. Otobüs kampanyaları firmadan firmaya göre değişmekte olup firmaların kendi içinde düzenlediği kampanyalar ile müşterilere daha uygun fiyata otobüs bileti alma fırsatı doğmaktadır. Bilet kampanyaları değişkenlik gösterse de senelerdir aynı firmayı tercih eden müşterilerin sayısı da oldukça fazladır.

Günümüzde daha kaliteli hizmet anlayışının benimsenmesiyle bu anlayış yavaş yavaş terk edilmektedir. Otobüs yolcuları artık daha uygun otobüs bileti bulmanın yanında güler yüzlü hizmet rahat ve konforlu yolculuk da aramaktadırlar. Otobüs firmaları arasında yer alan Metro Turizm otobüs bileti alanlara çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Varan otobüs kampanyaları 15 Haziran 2013’e kadar geçerli olacaktır.

Otobüs firmalarının yolcu trafiğini artırmak amaçlı olarak düzenlediği otobüs kampanyalarından kuşkusuz en iyi seyahat edenler kazanacaktır. Yakında tatil planlarınız varsa ya da birkaç günlüğüne tatil yapmayı planlıyorsanız otobüs firmalarının bilet kampanyalarını takip ederek biletinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından faydalanmak için gitmek istediğiniz yönde otobüs seferleri olan firmaları takip ederek haberdar olabilirsiniz.  Firmaların düzenledikleri bilet kampanyalarının yanında anlaşmalı bankalarının düzenledikleri kampanyalardan otobüs biletinizi artı taksit veya erteleme imkânını yakalayarak otobüs bileti masrafınızı daha rahat ödemenize olanak sağlar.

Yaz tatili Kurban ve Ramazan Bayramı sürecinde oldukça yoğun yolcu trafiği yaşayan otobüs firmaları arasında bu dönemler haricinde düzenlenen bilet kampanyalarını takip ederek gitmek istediğiniz yöndeki bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İstanbul’dan Zonguldak’a Ankara’ya Rize’ye ve daha birçok çeşitli illere düzenli olarak seferler düzenleyen Metro Turizm uygun bilet fiyatları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Senelerdir giderek artan araç filosu ve müşterisiyle konforlu yolculuğu araçlarıyla sunmaktadır. Metro turizm bilet fiyatları gideceğiniz yere göre değişkenlik göstermekte olup düzenlediği bilet kampanyaları ile aynı zamanda biletlerini daha erkene alma şansını yakalamaktadırlar. Metro Turizm aynı zamanda yeni uygulamasıyla beklediğiniz yolcunuzun nerede olduğunu online olarak 24 saat öğrenebilirsiniz.

Metro turizm web sayfasında yolcum nerede sekmesinde yolcunun bulunduğu aracın sefer numarasını yazdığınızda yolcunun nerede olduğunu ve kaç saat daha yolculuk edeceğini öğrenebilirsiniz. Metro turizm bilet fiyatlarını öğrenmek için 4443455 çağrı merkezini arayabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitesini arayarak bilet fiyatlarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca biletinizi online olarak satın alabilir veya rezervasyon işlemini yaptırabilirsiniz. Gideceğiniz yöne bağlı olarak değişen Metro turizm bilet fiyatlarını sistem üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>