Nilüfer Metro Kamil Koç Ulusoy Otobüs Bileti Fiyatları

            Nilüfer Turizm adını Bursa ilinin Nilüfer ilçesinden almıştır. 30 otobüsle karayolu yolcu taşımacılığına başlayan otobüs firması İç Anadolu Ege Akdeniz ve Marmara olmak üzere dört coğrafi bölgeye sefer düzenlemektedir. Güvenli ellerdesiniz ilkesi ile yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firmasının tüm araçları üstün güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Filoya katılan son araçlar Bluebus otobüslerdir.

Rahat hatlı yani geniş tek kişilik koltuklarla yolculuk yapmayı sağlayan bu araçlarda cep telefonunu şarj edebilme imkanı bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Artı bilet uygulamasıyla internetten satın alınan biletler hem daha uygun fiyata gelecek hem de kartta biriken puanlarla bedava yolculuk yapma imkanı tanınacaktır. Nilüfer Turizm otobüs bileti fiyatları en yakın rakibin bilet fiyatlarından ortalama 5 TL uygundur.

Metro Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

            Metro Turizm Türkiye’nin en geniş ulaşım ağına araç filosuna ve yolcu sayısına sahip otobüs firmasıdır. 415’i firmanın kendi aracı olmak üzere toplam 1303 adet otobüs ile yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firması 2012 yılında 20 milyon yolcu taşımıştır. 2013 yılı sonunda 22 milyon yolcu sayısına ulaşmayı amaçlayan otobüs firması araç filosunu devamlı yenilemektedir. Filoya katılan son araçlar Metro Class ve Metro Suit araçlardır. Bu araçlarda yolculuk yapma keyfi uygun fiyatlardadır. Türkiye’nin her bölgesine yolcu taşıyan otobüs firması sektöründe en uygun fiyatla hizmet vermektedir.  Otobüs firmasının fiyat politikası müşteri beklentileri dikkate alınarak belirlenmektedir.

Kamil Koç Otobüs Bileti Fiyatları

            Kamil Koç Turizm Türkiye’nin en eski karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti sunan otobüs firmalarından biridir. 1926 yılında bir adet Ford araba ile başlanan yolculuk serüveni günümüzde 400 otobüsle devam etmektedir. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. 3700 kişiye istihdam sağlayan günde ortalama 650 sefer düzenleyen Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından biridir. Hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen ve daima en donanımlı araçlarla hizmet veren Kamil Koç Turizm yılda yaklaşık 240 bin sefer düzenlemektedir. Otobüs firması Marmara Bölgesi başta olmak üzere İç Anadolu Ege ve Akdeniz Bölgelerinde hizmet vermektedir. Otobüs bileti fiyatları Yolkart kullanıldığında daha uygun fiyattan alınmaktadır. Ayrıca kartta biriken puanlarla ücretsiz yolculuk yapma imkanı bulunmaktadır.

Ulusoy Ucuz Otobüs Bileti Fiyatları

            Ulusoy Turizm sektörün en eski otobüs firmalarından biridir. 1937 yılında kurulan otobüs firmasının günümüzde yaklaşık 400 adetlik araç filosu bulunmaktadır. Ulusal standartların yanı sıra uluslararası standartlarda hizmet veren Ulusoy Turizm güvenli kaliteli ve lüks araçlara sahiptir. Ulusoy Turizm ‘’Her şey zamanında’’ ilkesi ile hizmet sunmaktadır. Sunduğu lüks hizmete karşılık uygun fiyat politikaları belirleyen otobüs firması yılda ortalama 35 milyon yolcu taşımaktadır. Otobüs bileti fiyatları sunulan hizmetle karşılaştırıldığında oldukça düşüktür. Düşük olan bilet fiyatları biletler online alındığında daha da düşmektedir. Ukart kullanan yolcuların kartlarında puan birikmekte ve bu puanlarla bedava yolculuk yapmak mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>