Pamukkale otobüs bilet fiyatları

Pamukkale Turizm çok uzun yıllar önce Denizli Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım tarafından Atatürk’e karayoluyla yolcu taşıma fikrini söylemesiyle birlikte başlar. Türkiye’deki karayolların durumunun kötü olması nedeniyle Pamukkale Turizm 1962 yılında kurulmuştur. Pamukkale otobüsleri ilk seferlerini Denizli – İstanbul ve Denizli – Ankara arasında düzenlemiştir. Kısa sürede kaliteli ve güvenli hizmet sunumuyla yolcuların güvenini kazanmış yeni araçlar alarak seferlerini arttırmıştır. Daha sonraki yıllarda gelişerek daha çok sefer düzenleyen Pamukkale Turizm 1972 yılında ulusal bir marka kimliği kazanarak merkezini İzmir’e taşımıştır.

Pamukkale Turizm ilk defa şehir içi servis hizmetini yolcularına sunmuştur.  1985 yılarında ise geniş araç filosuna ulaşmış 1990 yıllarda ise üstün teknolojiye sahip modern tasarımlı otobüsleri ile yolcularına kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.  1993 yıllarda ise daha kaliteli bir hizmet ve yolcularının memnuniyetini sağlamak amacıyla dinlenme tesisleri kurmaya başlamıştır. Dört adet dinlenme tesisi kurmuştur.  2000’li yıllardan sonra ise teknolojinin gelişmesi nedeniyle bir ilki daha gerçekleştir ve ilk online otobüs bileti satışını yolcularına sunmuştur.  Bunların yanı sıra yolcularına rahat ve huzurlu bir yolculuk sunabilmek adına Pamukkale Dergisi’ni yayınlamaya başlamıştır.

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri oluşturmuş ve bu projeleri Pamukeller adı altında toplamıştır. Eğitim sanat sağlık ve spor alanında birçok faaliyetlerde bulunmuştur. Teknolojiyi iyi değerlendiren Pamukkale Turizm Teknobüs araçlarını yolcuları ile buluşturmuştur. Koltuk arkasında bulunan küçük ekranlı televizyonlar ve usb girişli rahat koltuklar müşteriler için rahat yolculuk yapma imkanı sağlamıştır. Pamukkale otobüsleri 450 noktada3.600 çalışanı ve 400 araçlı filosu ile 50 yıldan beri ortalama 300 milyon yolcu ile müşterilerine rahat ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

            Pamukkale otobüsleri ile daha güvenilir ve kaliteli yolculuk yapmak mümkündür. Pamukkale otobüs bilet fiyatlarına baktığımızda daha uygun ve diğer firmaların bilet fiyatlarına göre daha avantajlıdır. Yaptığı kampanyalar ile uygun fiyata otobüs bileti bulmak daha kolaydır. Online bilet satışlarında uyguladığı hemen al fiyatlandırma sistemi ile daha uygun bilet fiyatları ile yolculuk yapabilirsiniz. Hemen al fiyatlandırma sistemi ile online üzerinden alacağınız ilk 12 koltukta koltuk sayısına göre daha ucuz seyahat edebilme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Pamukkale otobüs bilet fiyatlarını kampanyalı kredi kartları ile 5 taksite bölme imkanı vardır.

Bir diğer kampanyası ise Fırsat seferleridir. İnternet üzerinden alacağınız ve fırsat saat olarak adlandırılan seferlerinde uyguladıkları ilk 16 koltukta normal seferlere göre daha ucuz bilet fiyatlarını görmek mümkündür. Yanmaz bilet kampanyası ile sefer saatini kaçıran yolcuların biletleri yanmaz ve bir dahaki yolculuklarında kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Pamukkart ile alacağınız otobüs biletlerinde puan kazandırarak biriken puanlarla bedava yolculuk yapma hakkı kazandırmaktadır. İnternetten alınan Pamukkale otobüs bilet fiyatları bilet satış noktalarından alınan bilet fiyatlarından daha uygundur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>