Ulusoy otobüs bilet fiyatları

Ulusoy 1937 yılından beri tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın ulaşım ağı ile sahip olduğu yaklaşık 320 teknolojik ve konforlu otobüsleri vasıtasıyla hizmet veren Ulusoy Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir kuruluştur. Üstün hizmet konfor ve sektörde uyguladığı yenilikler ile ön planda olmayı daima hedef edinmiştir.

Ulusoy yaygın ulaşım ağında yolculuk yapan tüm müşterilerinin bir taraftan konforlu emniyetli ve rahat bir yolculuk yapmasını sağlayacak tedbirleri alırken diğer taraftan da bilet fiyatlarını yolcularının ekonomisini de düşünerek belirler. Otobüs bileti fiyatlarına zaman zaman uyguladığı kampanyalar ve indirimler vasıtası ile de daha cazip fiyatlar sunar.

Ulusoy otobüs seferleri sadece yurt içinde değil Almanya Avusturya ve Macaristan gibi ülkelere de yapılmaktadır. Bu yolculuklarda uygulanan Ulusoy otobüs bilet fiyatları hakkında detaylı bilgileri firmanın sahip olduğu web sitesinden inceleme şansınız vardır.

Seferler boyunca sizlerin güvenli yolculuk yapmanızı sağlayacak tedbirlerin yanı sıra arzu eden müşterilerin seyahat sigortası yaptırması da mümkün. Yol boyunca size sunulan sıcak ve soğuk içecek servisleri kahvaltı servisleri vakit geçirebilmeniz için gazete servisi gibi hizmetleri de oldukça ilgi çekmektedir.

Ulusoy firmasının sahip olduğu “U Card” kartınız var ise Ulusoy otobüs bilet fiyatları sizin için daha da cazip ve ekonomiktir. “U Card” ile alınan bilet fiyatlarına %5 indirim uygulamasının yanı sıra %10 tutarında da puan kazanırsınız. İlerleyen yolculuklarınızda bu puanları otobüs biletine çevirmeniz mümkündür. Kartınız yok ise internet sitesinden bu kart için müracaat edebilirsiniz. Ulusoy otobüs bilet fiyatları zaman zaman büyük kampanyalarla desteklenmektedir. Dönemsel olarak uygulanan kampanyalarda %35’lere varan indirimler uygulanmaktadır.

Ulusoy ile yolculuk yapmaya karar verdiğiniz durumda otobüs bileti hakkında detaylı bilgileri internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Bu sitede bilet fiyatları hakkında bilgi alabilir otobüs bileti rezervasyonu veya satın alması yapabilir daha önce rezervasyon yaptırdıysanız bu rezervasyonu sefere bağlayabilir almış olduğunuz bileti açık bilete çevirebilir açık biletiniz var ise bu bileti sefere bağlayabilir herhangi bir nedenle yolculuğunuzun iptali durumda biletinizi iptal edebilirsiniz.

Online olarak satın aldığınız biletlerde güvenlik içinde ve gönül rahatlığı ile kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Bu site dünya standartlarında sahip olduğu güvenlik alt yapısı sayesinde tüm bilgilerinizi koruyacaktır. Ayrıca arzu etmeniz durumunda aynı işlemleri Ulusoy firmasının müşteri hizmetleri için tahsis etmiş olduğu sabit telefonları da arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Üçüncü bir yol olarak ta firmanın sahip olduğu bilet satış ofislerine uğrayarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ulusoy otobüs seferleri molalı ve molasız olarak gerçekleştirilmektedir. Zamanlı olarak ulaşmak zorunda olduğunuz bu yolculuklarda molasız seferleri tercih edebilirsiniz. Molalı seferlerde Ulusoy firmasının sahibi olduğu veya anlaşmalı olduğu mola yerlerinde de aynı konfor ve hizmet anlayışını bulacağınızdan hiç kuşkumuz yok. Emniyetli konforlu rahat ve yorucusuz bir yolculuk sizi bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>