Varan Otobüs Bileti Fiyatları

Sizlere bu yazımızda Varan Turizm ve  Varan otobüs bileti fiyatları ile ilgili bilgilerin derlendiği bir bilgi yazısını sunmak istedik. Varan turizm ülkemizde pek çok noktaya kaliteli ve donanımlı araçları eğitilmiş ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye uzun yıllardır devam etmektedir. Her geçen gün daha da yükselen hizmet anlayışı ile de seviyesini yukarılara çekmeye başaran ve müşteri kitlesini genişleten öncü bir şirkettir. Gideceğiniz herhangi bir noktaya otobüs bileti bulma konusunda sıkıntı yaşamayacağınız sefer aralıkları ile de yoğun bir talep gören firma özelliği taşımaktadır.

Bilet fiyatları ile de pek çok yolcu adayının bütçesine hitap edebilmeyi fazlasıyla başarmıştır. Bu yazımızın içeriğinde size varan otobüs bileti fiyatları ile ilgili bilgilere yer vererek fikir sahibi olmanızı sağlamayı amaçlamaktayız. Varan otobüs bileti alacak yolcu adayları için kendi web sitesinden de hizmet veren bir firmadır. Online olarak bilet alacak yolculara ekstra bir indirim politikası sürdürmektedir. Molalı ve molasız iki sefer çeşidi mevcuttur.

Varan Miles kartına sahip yolcuları içinde her seyahati puan ve TL ye çevirebilme imkanı sunmaktadır. Örneğin İstanbul’dan Ankara’ya molalı ya da molasız gitmek isteyen kişiler otobüs bileti için internet üzerinden rezervasyon yaptırırsa ödeyeceği miktar 51 tl’dir. Normal tarife ücreti ise 53 tl’dir. 2 tl’de Varan Miles puanı kazanırsınız. Bir başka seferi örnek verecek olursak yine İstanbul’dan İzmir’e gitmek isteyen bir yolcu online olarak bilet almak isterse ödeyeceği miktar 50 tl’dir. Normal tarife ücreti ise 55 tl’ir. Böyle bir seyahatten kazanacağınız Varan Miles tl’niz ise 5 tl olacaktır.

Başka bir sefer örneği ise Antalya-İstanbul seferidir. Antalya’dan İstanbul’a gitmek isteyen yolcular da bilet fiyatları konusunda uygun şartlara seyahatini gerçekleştirebilirler. Normal tarife ücreti 65 TL olan bu yolculuk bedeli internet üzerinden bilet alımı ile gerçekleşirse ödeyeceğiniz miktar 62 TL olacaktır. Bu yolculuk için Varan Miles kartınızı da yüklenecek TL miktarı ise 6.20 TL olacaktır. Samsun-İstanbul seferine gidecek olan bir yolcu ise online bilet alımını gerçekleştirirse ödeyeceği bedel 55 tl’dir. Liste fiyatı ise bu yolculuk için 58 TL olmaktadır. Bu yolculukta kazanacağınız Miles puanınız ise 5.20 tl’ye denk gelmektedir.

            Varan otobüs bileti fiyatları ve müşterilerine kazandırdığı Miles tl’leri ile size fırsatlarla dolu bir yolculuk sunacaktır. Kalite ve konforu bilet fiyatlarına yansıttığı uygun fiyat politikası ile sektörde kök salmayı başarmış varan turizm kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneği ile de bir kolaylık daha sağlamış bulunmaktadır. Dilediğiniz tarihe şimdiden rezervasyon yaptırma şansı da cabası.

Tüm şartlarını koşulsuz bir şekilde müşteri memnuniyeti için zorlayan sektörün büyük firması siz değerli yolcuları konuk etmekten ve yolculuğunuzu mutlu bir anıya dönüştürmekten de fazlasıyla gurur duymaktadır. Herkese Varan turizm ile keyifli yolculuklar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>